Castigatorii evenimentului Miss & Mr editia #24

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Avatar utilizator
MT2 PvP Server
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 381
Membru din: Lun Aug 15, 2016 11:21 am

Joi Ian 10, 2019 9:20 pm

  • Salut! Acum ca perioada de votare pentru Miss & Mr a luat sfarsit, a venit randul Echipei Metin2LastFight sa jurizeze, astfel incat echipa va fi formata din urmatorii membrii ai echipei:[GA]Astralis si [GA]Cristina.
    Fiecare dintre noi va da cate o nota fiecarui concurent, nota fiind argumentata.
    De asemenea, sistemul de votare fiind 50-50, ne-am gandit in felul urmator si anume voturile sa le calculam in puncte, astfel: 1-10 voturi: nota 4.
    11-20:nota 5, 21-30:nota 6, 31-40: nota 7, 41-50: nota 8, 51-60: nota 9, 60+, nota 10.


-> xReina: 40 de voturi=> nota 7.
  • -[GA]Astralis: nota 7, esti o fata draguta, insa pozele postate nu sunt tocmai potrivite pentru acest eveniment, acest eveniment consta in scoaterea in evidenta a trasaturilor, a feminitatii, iar tu nu ai prea facut asta.
  • -[GA]Cristina: nota 6 . Esti simpatica, dar claritatea pozelor postate lasa de dorit, iar din acest motiv, cel putin eu nu mi-am putut da seama foarte bine de trasaturile tale, din cate observ ai niste ochisori frumosi, insa acesta fiind evenimentul de Miss si Mr as fi avut pretentii mai mari pentru aceste fotografii, un peisaj frumos, o tinuta eleganata si de ce nu, putin machiaj.
  • MEDIA: 6.75




->Lesci: 2 voturi=> nota 4.
  • -[GA]Astralis: nota 5. Esti o persoana cu un aspect fizic decent, insa incaperea si felul in care au fost facute pozele au lasat de dorit.
  • -[GA]Cristina: nota 5,5. Esti draguta, dar aceste efecte nu te-au avantajat, din contra mai mult te-au dezavantajat, acest eveniment puncteaza mult naturaletea, iar tu nu ai folosit acest aspect.
  • MEDIA: 4.62




->Rumiko: 2 voturi=> nota 4.
  • -[GA]Astralis: nota 6, pozele nu sunt tocmai buna, in sensul ca claritatea, peisajul si imbracamintea nu sunt specifice pentru acest eveniment.
  • -[GA]Cristina: nota 7, esti o fata simpatica, insa ai fi putut sa-ti evidentiezi calitatile printr-un machiaj cat de cat natural.
  • MEDIA: 5.25




->Damon:3 voturi=> nota 4.
  • -[GA]Astralis: nota 10. Arati bine, te incadrezi in toti termenii concursului, pozele fiind clar, imbracamintea fiind decenta, iar peisajele frumoase.
  • -[GA]Cristina: nota 9,5. Esti un baiat frumos, cu trasaturi specifice pentru acest eveiment, insa ceea ce m-a determinat sa-ti dau 9,5 si nu 10, sunt pozele.As vrea sa vad niste poze noi, nu tot aceleasi.
  • MEDIA: 6.87


->Voicu[/u]: 18 voturi=> nota 5.
  • -[GA]Astralis: nota 5, esti un baiat ok, insa nu dai dovada de masculinitate sau de alte trasaturi/calitati spefifice pentru aceste eveniment.
  • -[GA]Cristina: nota 5, nu te incadrezi in cerintele concursului, pozele nu sunt tocmai reusite.
  • MEDIA: 5


->Tymati: 48 voturi=> nota 8.
  • -[GA]Astralis: nota 5. Pozele postate imi sugereaza felul tau de a fi, seriozitate, masculinitate.
  • -[GA]Cristina: nota 5,5. Sincera sa fiu, pozele tale nu mi-au placut deloc, unele sunt neclare, altele intunecate.Nu mi se par potrivite pentru acest eveniment, iar acest lucru m-a determinat sa te depunctez mult.
  • MEDIA: 6.62




->Justiina: 9 voturi=> nota 4.
  • -[GA]Astralis: nota 7, esti draguta, ai niste trasaturi decente, insa nu ai stiut sa le evidentiezi.
  • -[GA]Cristina: nota 8, esti o fata frumoasa, de asemenea ai un zambet frumusel, insa fa-l sa para cat mai natural.
  • MEDIA:5.75



->Win: 2 voturi=> nota 4.
  • -[GA]Astralis: nota 7. Esti un baiat dragut, cu niste trasaturi pe masura, insa trasatura de baza pe care o detii este reprezentata de ochi.
  • -[GA]Cristina: nota 7. Ai niste ochisori frumosi, un albastru atat de intens, ochii tai mi-au atras atentia in mod special.
  • MEDIA: 5.5



->Jawwad: 3 voturi=> nota 4.
  • -[GA]AStralis: nota 9. Pozele tale se incadreaza in tema concursului, avand o claritate buna.
  • -[GA]Cristina: nota 8.5. Datorita claritatii, am putut sa-mi dau seama de trasaturile tale, esti un baiat frumos, elegant, insa mi-ar fi placut sa vad si alte poze.
  • MEDIA: 6.25



-->Nicolle: 15 voturi=> nota 5.
  • -[GA]Astralis: nota 9, pozele postate se incadreaza cat de cat in termenii concursului, esti o fata draguta.
  • -[GA]Cristina: nota 9, esti o fata frumoasa, trasaturile pe care le dobandesti sunt de asemenea dragute, iar naturaletea de care ai dat dovada este de apreciat.
  • MEDIA: 7.



CASTIGATORII EVENIMENTULUI MISS & MR SUNT: [Mr]Damon si [Miss]Nicolle.

Va multumim pentru participare.
Cu drag,
Echipa Metin2LastFight.



TOPIC INCHIS!
Închis