Eveniment Miss & Mr editia #22 - 30 Septembrie 2018

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Închis
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Sep 30, 2018 1:22 pm

Imagine
Condiţii de participare:
Trebuie sa ai minim 5 poze obligatorii (dintre care în minim 1 să fie inclus textul "Metin2LastFight". Vă faceţi o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")
O scurta prezentare personală.

Desfăşurare eveniment:

30.09.2018 - 14.10.2018 (Înscrierea pozelor în concurs)
14.10.2018 - 19.10.2018 (Perioada pentru acumularea voturilor)


Prima etapă: până în data de 14.10.2018
În această etapă vă înscrieţi pozele în concurs. Le puteţi urca aici:
http://imgur.com/
http://postimage.org/
http://epvpimg.com/

În minim o fotografie personală trebuie să se regăsească textul "Metin2LastFight". (Vă faceti o poză cu o foaie în mână pe care să scrie "Metin2LastFight")


*Fotografiile să fie în limita bunului simţ, nuditatea nu va fi acceptată.*

Model de înscriere:

Cod: Selectaţi tot

Nume şi prenume:
Numele tău din joc:
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:
NOTĂ: Este foarte, foarte important ca descrierea să fie cât mai complexă astfel încat să ne putem face o impresie despre dvs.

Înscrierea se face în acest topic!

Etapa a 2-a: în perioada 14.10.2018 - 19.10.2018
În această etapă vor putea fi votati participantii. Votarea va fi facuta pe site-ul serverului : http://sv1.metin2lf.ro/index.php in sectiunea "Voteaza Miss & Mr". ( http://sv1.metin2lf.ro/index.php?page=miss_mister ) Puteti vota de pe un singur cont, de pe un singur IP. Conditia ca dvs. sa puteti vota este acea de a avea minimul de 5k minute jucate. Vom monitoriza fiecare vot in parte astfel incat sa nu se poata frauda. FRAUDA SAU TENTATIVA DE FRAUDA SE SANCTIONEAZA CONFORM REGULAMENTULUI.

Premii:
Mister - tag [Mr] 30 de zile + Costum permanent specific de Mister.
Miss - tag [Miss] 30 de zile + Rochie permanenta specifica de Miss.

Imagine
Imagine



Toate cele bune,
Echipa Metin2LastFight
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Easy MT2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 312
Membru din: Dum Aug 20, 2017 9:30 pm
Oraş: București
Status: . ❤
Regat: Albastru
Caracter: Şaman
Breaslă: BlackTerror

Dum Sep 30, 2018 2:36 pm

Nume şi prenume:Crina
Numele tău din joc: [Baby]#Kenya
Fotografii personale (linkuri): Strutuu - , , , Poza cu "Metin2lf" - Mai multe poze pe Instaa https://www.instagram.com/crina_alinaa/?hl=ro
Descriere personală: Bunăăă.
Mă numesc Crina, cunoscută si de "samanca cu papagal" am 17 ani și am trecut în clasa a 11-a. În esență sunt prietenoasă și sensibilă, cu un simț practic bine dezvoltat, deși uneori sunt imprevizibilă sau spontană. De asemenea, sunt o persoana sincera si urasc oamenii falsi (serpii)
Un lucru important despre mine este ca imi plac strutii roz chiar daca multi ma contrazic că nu sunt struti.
Succes tuturor participantilor :>
Ultima oară modificat Mar Oct 09, 2018 5:48 pm de către Easy MT2, modificat 1 dată în total.
Imagine Imagine
Avatar utilizator
Ancuts
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Joi Noi 02, 2017 9:23 pm

Dum Sep 30, 2018 2:42 pm

Numele si prenumele: Luca Anca-Maria
Numele din joc: Ancuts
Fotografii personale (linkuri):







Poza in care se regaseste Metin2 LF:
Descriere personală: Ma numesc Anca, sunt din Constanta si am 15 ani. Joc metin de 8 ani, iar LastFight de 3 ani. Inafara de metin am mai jucat CS:GO si Lol :)). Ma consider o persoana foarte buna, sociabila si de treaba atata timp cat nu ma enervezi, atunci devin destul de agresiva.:)). Iubesc foarte mult animalele (in prezent am 4 pisici si 2 caini, 2 pisici si un caine fiind ''adoptati''), imi place sa ies afara, sa ma plimb si sa stau cu prietenii pana tarziu sa vorbim despre tot felul de subiecte.
Imi place sa merg la party-uri (vara asta am fost la 5 si a fost belea), imi place sa cunosc persoane noi si sa leg prietenii.
Cam atat, ne vedem pe joc va besk :X
:ymhug:
Avatar utilizator
[DEVIL]iDaniel
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Joi Iul 19, 2018 4:37 pm
Oraş: Braila
Status: xD
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Explorer

Mie Oct 03, 2018 6:58 pm

Nume şi prenume: Botea Daniel
Numele tău din joc: [DEVIL]iDaniel
Fotografii personale (linkuri):



Poza in care se regaseste "Metin2 Last-Fight":
Descriere personală: Salut. Ma numesc Daniel, dar prietenii imi spun Dani. Sunt din Braila, am 16 ani, sunt clasa a 10-a pe profil uman, filologie. Sunt o persoana cu un simt al umorului foarte dezvoltat, imi place sa socializez si sa-mi fac prieteni noi. Nu suport oamenii care se cred superiori si oamenii falsi.
Succes tuturor participantilor!
Avatar utilizator
[HUNCHO]King
Începător
Începător
Mesaje: 88
Membru din: Joi Mar 22, 2018 6:55 pm
Oraş: Galati
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Joi Oct 04, 2018 12:19 am

Nume şi prenume: Voicu Adrian
Numele tău din joc: Danut
Fotografii personale (linkuri):




Descriere personală: Pentru început mă numesc Voicu Adrian Dănuț, am 17 ani si locuiesc în Galati.
Sunt un băiat sociabil, creativ, imi place sa glumesc si sa râd. Dar sunt si genul de persoană daca mi ai gresit sau mi ai vorbit de familie de rău ai terminat-o 100% cu mine. ( totul pana la familie)
Imagine


Imagine
Avatar utilizator
FredyTS
Jucător
Jucător
Mesaje: 3
Membru din: Vin Oct 20, 2017 12:09 pm

Sâm Oct 06, 2018 2:18 pm

Nume şi prenume: Cernescu Ionut
Numele tău din joc: [~Mr~]#Fredy
Fotografii personale (linkuri):




-> poza cu Mt2 LastFight
Descriere personală: Salut, ma numesc Ionut, am 22 de ani 1.85 si joc Metin2 :D Ca descriere personala hmm...
greu de vorbit cand e vorba de mine...Daca ar fi sa incep cu ceva as incepe cu faptul ca sunt un tip de persoana hotarata nu-mi place niciodata solutia de mijloc, tind mereu spre o extrema sau alta, sunt optimist, social mai tot timpul insa totusi sunt putini cei care ajung sa ma cunoasca intru totul. Poate si pentru ca pe multi ii tin departe doar prin felul meu de a fi. Ma ghidez dupa motto-ul "Toul sau nimic" tocmai pentru ca nu-mi place calea de mijloc...Imi place sa am multe persoane in jurul meu pentru ca ma simt bine cand socializez, dar prietenii adevarati ii pot numara pe degete...Cand am un scop, fac absolut orice imi sta in putinta ca sa-l ating, indiferent de ce anume implica asta. Imi place sa cred ca am vointa... Si cam asta ar fi despre mine :) Multumesc celui ce a avut rabdarea sa citeasca pana aici si urez succes tuturor canditatilor! Numai bine si spor!
Avatar utilizator
ZeDo
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Dum Oct 07, 2018 1:31 am
Oraş: Bucuresti
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: I'm Isekay

Dum Oct 07, 2018 1:46 am

Nume şi prenume:Cristi Zed
Numele tău din joc:ZeDo
Fotografii personale (linkuri):
Descriere personală:Salut,ma numesc Cristi,am 16 ani 1.85.Sunt din Bucuresti...Imi place sa stau la pc,in prezent lucrez la o comunitate de metin,sunt web developer,samp scripter,fivem dev etc va dati voi seama. cand am timp ies si pe afara cu prietenii,lucrez ca mecanic,sunt in liceul Colegiul Tehnic Mecanic Grivita... si in rest cam atat despre mine.
Ultima oară modificat Dum Oct 14, 2018 2:22 am de către Metin2, modificat 1 dată în total.
Motiv: Ai trimis doar o poza, prin urmare esti descalificat.
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Oct 14, 2018 12:37 pm

Perioada de votare a inceput! Aceasta se termina pe 19 octombrie!
Aici puteti vota --> http://sv1.metin2lf.ro/index.php?page=miss_mister

Topic inchis!
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis