Concurs Miss & Mister Editia #5 - Etapa 2

Toate evenimentele ce vor avea loc pe joc vor fi anunțate aici.
Avatar utilizator
Bobe
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Lun Iul 11, 2016 1:49 pm

Mar Iul 12, 2016 3:17 am

Succes tuturor ;) .
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mar Iul 12, 2016 9:11 am

Bobe scrie:Succes tuturor ;) .
Multumim din suflet.



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mar Iul 12, 2016 9:17 am

Sa castige cel mai bun, (no HamatoYoshi)
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Mar Iul 12, 2016 9:47 am

Multumesc celor ce m-au votat :) . Succes tuturor .
Avatar utilizator
KingNinj
Începător
Începător
Mesaje: 87
Membru din: Mar Iul 05, 2016 4:23 pm

Mar Iul 12, 2016 10:36 am

Hai k7uu ca vad ca cei care merita sa fie votati nu sunt. Doar copii de 15 ani..macar sa castigi tu!
Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Mar Iul 12, 2016 12:57 pm

KingNinj scrie:Hai k7uu ca vad ca cei care merita sa fie votati nu sunt. Doar copii de 15 ani..macar sa castigi tu!
Mersi pentru sustinere !
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mar Iul 12, 2016 1:01 pm

k7uuYT, chiar meriti sa castigi tu, mult succes, si nu uita ca multe persoane sunt cu tine, si te sustin in continuare.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mar Iul 12, 2016 1:05 pm

Dokita scrie:k7uuYT, chiar meriti sa castigi tu, mult succes, si nu uita ca multe persoane sunt cu tine, si te sustin in continuare.
Oricine merita sa castige.



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mar Iul 12, 2016 1:09 pm

HamatoYoshi scrie:
Dokita scrie:k7uuYT, chiar meriti sa castigi tu, mult succes, si nu uita ca multe persoane sunt cu tine, si te sustin in continuare.
Oricine merita sa castige.



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Ai dreptate orcine este om, dar tu practic nu ai merita, sti din ce cauza.
Am ajuns sa te cunosc putin, te cred putin cu faza aia cu 'Kasumi' dar inca raman la aceeasi decizie.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Solana Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 218
Membru din: Joi Iun 09, 2016 9:51 pm

Mar Iul 12, 2016 3:06 pm

Dokita scrie:k7uuYT, chiar meriti sa castigi tu, mult succes, si nu uita ca multe persoane sunt cu tine, si te sustin in continuare.
Mersi , apreciez . :)
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Mar Iul 12, 2016 6:07 pm

HamatoYoshi a fost descalificat deoarece contul sau de joc a fost blocat permanent.

:!: Daca ati votat pentru el si doriti sa votati pentru alt participant la Mister, va rog sa imi dati PM pe forum.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
KingNinj
Începător
Începător
Mesaje: 87
Membru din: Mar Iul 05, 2016 4:23 pm

Mar Iul 12, 2016 7:19 pm

In sfarsit s-a dus copilu! Ahahaha
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mar Iul 12, 2016 7:31 pm

HamatoYoshi se credea MR, dar uite, i-am spus ca visele lui vor fi spulberate, am avut dreptate?
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Bobe
Jucător
Jucător
Mesaje: 26
Membru din: Lun Iul 11, 2016 1:49 pm

Mar Iul 12, 2016 7:43 pm

HamatoYoshi R.I.P era si timpu
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Mar Iul 12, 2016 8:38 pm

Votaţi Jawwad
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
KingNinj
Începător
Începător
Mesaje: 87
Membru din: Mar Iul 05, 2016 4:23 pm

Mar Iul 12, 2016 8:52 pm

Kenya mai taie-ti unghiile ca-mi faci greata..
Avatar utilizator
PvM Hard Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 370
Membru din: Sâm Iun 11, 2016 10:24 pm

Mar Iul 12, 2016 11:13 pm

[SGM]Reaper scrie:Acestea sunt rezultatele de până acum:
HamatoYoshi a fost descalificat deoarece contul sau de joc a fost blocat permanent.

:!: Daca ati votat pentru el si doriti sa votati pentru alt participant la Mister, va rog sa imi dati PM pe forum.
Imagine
Imagine

Rezultatele trecute:
[spoiler]11 iulie:
Imagine
Imagine

10 iulie:
Imagine
Imagine

9 iulie:
Imagine
Imagine[/spoiler]
Ma apuca rasul cand ma gandesc ca eu am primit ban pe nedrept fix cu cateva zile inainte de alegerea castigatorilor. Doar mie mi se pare dubioasa aceasta chestie? Tinand cont ca toti erau nemultumiti de rezultatele curente in favoarea mea. Dar.. asta-i viata :) Mergem inainte. Mentionez ca banul si concursul sunt pe pile si pe favorizari. Salve!



Cu multa stima si respect, HamatoYoshi.
Avatar utilizator
KingNinj
Începător
Începător
Mesaje: 87
Membru din: Mar Iul 05, 2016 4:23 pm

Mar Iul 12, 2016 11:50 pm

Asta-i viata..poate te-ai saturat de pești acum. Cam dubios ca "viitorul Mr" sa folosească hack.. mister=domn .. Hmm un bărbat adevărat se descurca pe barba lui daca stii ce zic.
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Mie Iul 13, 2016 12:00 am

HamatoYoshi scrie: Ma apuca rasul cand ma gandesc ca eu am primit ban pe nedrept fix cu cateva zile inainte de alegerea castigatorilor. Doar mie mi se pare dubioasa aceasta chestie? Tinand cont ca toti erau nemultumiti de rezultatele curente in favoarea mea. Dar.. asta-i viata :) Mergem inainte. Mentionez ca banul si concursul sunt pe pile si pe favorizari. Salve!
Buna seara, HamatoYoshi.

Ti-am analizat raspunsul la acest topic si am concluzionat mai multe aspecte pe care ti le voi comunica in scurt timp. In primul rand, este o simpla coincidenta (sau nu) ca tu ai folosit un program de la o terta parte pentru a avea un avantaj pe joc. Nu am avut nimic de a face cu acest lucru. Pur si simplu te-am sanctionat pentru incalcarea regulamentului. Deoarece nu esti eligibil sa participi la Miss & Mister daca ai contul banat, ai fost descalificat. Ai fi fost descalificat oricum, avand in vedere faptul ca tu ai votat de pe mai multe conturi iar postarea mea spune clar si raspicat faptul ca o persoana are dreptul la un singur vot. Prin faptul ca ai facut topic la reclamatii echipa, ti-ai asumat faptul ca asa-numitul caracter Masumi iti apartine. Tu, votand de pe HamatoYoshi si Masumi (si vreau sa spun ca nici macar nu ai depus efortul sa faci pozele sa arate altfel), ai incalcat aceasta regula. In concluzie, contul dau de joc ar fi urmat sa fie blocat oricum. Am si dovada ca Masumi a fost caracterul tau de la inceput, deci nu poti contesta aceasta decizie. Intorcandu-ne la ban in sine, acesta se discuta la sectiunea "reclamatii echipa". Ai facut topic, ti-am aratat dovada. Indiferent ca fratele tau era la calculator sau nu, este vina ta si ti-ai asumat riscul lasandu-l pe el la calculator. Blocarea unui cont nu sanctioneaza persoana in sine, ci contul. Regulamentul spune clar ca este obligatia jucatorului sa ii raspunda unui GM cand acesta i se adreseaza. Nu cred ca trebuie sa intru in detalii mai amanuntite. Faptul pentru care toti erau nemultumiti de rezultatele curente este din cauza identitatii tale duble ce a iesit la iveala prin topicurile din sectiunea "Discutii Generale". Rezultatele curente erau in favoarea ta probabil si pentru ca ai votat de pe mai multe conturi (pentru ca sigur ai votat de pe cel putin 2), si pentru ca cei care au venit doar pentru a vota pentru Miss s-au luat dupa cine conduce la Mister si te-au votat pe tine. In fine, asta nu are nicio legatura cu subiectul. Blocarea contului tau nu are nicio relatie cu rezultatele tale. Vreau sa iti aduc aminte faptul ca acuzatiile nefondate nu sunt tolerate deloc. Daca tot sustii cum ca acest concurs ar fi pe pile si favorizari, te rog frumos sa vii cu dovezi.

Aceasta este ultima lamurire pe care ti-o voi da intr-un loc ce nu este numit "reclamatii echipa". O seara placuta in continuare!
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Mie Iul 13, 2016 12:01 am

Nu stiu ce sa zic, dar oricum nu meritai postura de MR.
Parerea mea.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Închis