Colier si bratara saman pierdute :((

În cazul în care aveţi o nelămurire postaţi aici, de asemenea este locul unde puteţi găsi posibile rezolvări la problemele pe care le întâmpinaţi.
Închis
Avatar utilizator
priNg
Jucător
Jucător
Mesaje: 24
Membru din: Dum Ian 22, 2017 12:49 pm

Sâm Mar 04, 2017 7:20 pm

Salut astazi cand s-a dat cu cateva ore in urma aveam un colier si o bratara saman si acuma nu le mai am ... :((
Dovada ca le aveam -->
Vreau sa le primesc inapoi nu sa le pierd :(((
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Dum Mar 05, 2017 10:07 pm

De unde le aveai? Ai facut negot ceva cu ele? Fii mai explicit
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
priNg
Jucător
Jucător
Mesaje: 24
Membru din: Dum Ian 22, 2017 12:49 pm

Lun Mar 06, 2017 2:31 pm

Pai eu le aveam din nainte si facusem poze cu cateva zile in urma vruiam sa dau pe psf de 25 , 50 ca sa pot sa imi cumpar violet mai repede , si am facut poze la toate itemele , si ieri cand am intrat aveam itemele pe war intru pe war si nu mai vad nici un item dupa intru pe ninja si erau acolo toate inafara de colier si bratara saman si knuud ca facusem o afacere in ziua aceea dar l-am recuperat ca a mai vrut iara baiatul acela ... deci chiar nu vreau sa le pierd va rog eu mul .
AM facut rost si de violet ca am dat aproape tot pe el dar erau de cateva zile in urma pozele facute . si acuma vruiam sa vand acc pe psf sa mai imi cumper un violet si v-am spus cand am intrat nu au mai fost alea 2 puteti verifica ca nu le-am dat , le am c-am de 2 luni in inventar , puteti verifica daca le-am dat .
VREAU SA LE PRIMESC INAPOI NU SA LE PIERD .!!!
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Lun Mar 06, 2017 6:46 pm

priNg scrie:Pai eu le aveam din nainte si facusem poze cu cateva zile in urma vruiam sa dau pe psf de 25 , 50 ca sa pot sa imi cumpar violet mai repede , si am facut poze la toate itemele , si ieri cand am intrat aveam itemele pe war intru pe war si nu mai vad nici un item dupa intru pe ninja si erau acolo toate inafara de colier si bratara saman si knuud ca facusem o afacere in ziua aceea dar l-am recuperat ca a mai vrut iara baiatul acela ... deci chiar nu vreau sa le pierd va rog eu mul .
AM facut rost si de violet ca am dat aproape tot pe el dar erau de cateva zile in urma pozele facute . si acuma vruiam sa vand acc pe psf sa mai imi cumper un violet si v-am spus cand am intrat nu au mai fost alea 2 puteti verifica ca nu le-am dat , le am c-am de 2 luni in inventar , puteti verifica daca le-am dat .
VREAU SA LE PRIMESC INAPOI NU SA LE PIERD .!!!
1 la mana, afacerile cu bani reali sunt interzise+ nu are cum sa-ti dispara itemele de pe war pe ninja, sau cum ai zis tu, aici a fost greseala ta, echipa Metin2Lf, nu raspunde de iteme furate, sau la cien dai tu contul, sa-ti intre pe el, sa-ti fure x si y, aici e fix treaba ta.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
Metin2 Private
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1876
Membru din: Lun Iul 04, 2016 12:31 am
Oraş: Ma-ta
Status: ********
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: FIŢĂ

Lun Mar 06, 2017 6:46 pm

priNg scrie:Pai eu le aveam din nainte si facusem poze cu cateva zile in urma vruiam sa dau pe psf de 25 , 50 ca sa pot sa imi cumpar violet mai repede , si am facut poze la toate itemele , si ieri cand am intrat aveam itemele pe war intru pe war si nu mai vad nici un item dupa intru pe ninja si erau acolo toate inafara de colier si bratara saman si knuud ca facusem o afacere in ziua aceea dar l-am recuperat ca a mai vrut iara baiatul acela ... deci chiar nu vreau sa le pierd va rog eu mul .
AM facut rost si de violet ca am dat aproape tot pe el dar erau de cateva zile in urma pozele facute . si acuma vruiam sa vand acc pe psf sa mai imi cumper un violet si v-am spus cand am intrat nu au mai fost alea 2 puteti verifica ca nu le-am dat , le am c-am de 2 luni in inventar , puteti verifica daca le-am dat .
VREAU SA LE PRIMESC INAPOI NU SA LE PIERD .!!!
1 la mana, afacerile cu bani reali sunt interzise+ nu are cum sa-ti dispara itemele de pe war pe ninja, sau cum ai zis tu, aici a fost greseala ta, echipa Metin2Lf, nu raspunde de iteme furate, sau la cien dai tu contul, sa-ti intre pe el, sa-ti fure x si y, aici e fix treaba ta.
In + daca intra cineva pe cont, cred ca-ti fura tot, nu doar bratara si colieru si knudu.
Imagine
https://www.youtube.com/watch?v=pptgMvp9uf8
Avatar utilizator
priNg
Jucător
Jucător
Mesaje: 24
Membru din: Dum Ian 22, 2017 12:49 pm

Lun Mar 06, 2017 7:41 pm

Ba da am o intrebare cine te baga in seama si in al doilea rand am mutat itemele in aceeasi zi si s-au mutat inapoi pe ninja si de colier si bratara mi-au disparut pur si simplu .
Si afacerile cu psf nu sunt interzise ca am vorbit cu h gm cand au fost am intrebat si pe kepe si a zis ca nu are nici o problema dar ei nu raspund de ele cer sa fiu verificat sa vedeti ca nu le-am dat la nimeni !!
Avatar utilizator
Morphyne
Începător
Începător
Mesaje: 64
Membru din: Lun Mar 06, 2017 11:06 am

Mar Mar 07, 2017 1:25 pm

Poate ai fost spart..
Avatar utilizator
priNg
Jucător
Jucător
Mesaje: 24
Membru din: Dum Ian 22, 2017 12:49 pm

Mar Mar 07, 2017 7:05 pm

Ba nu am fost spart ca daca eram spart lua tot ca am numai valoroase si am parola grea daca io spun lui unu nu o tine minte .. Si id la fel si nu am veri nu nimica care joaca metin si alea au disparut dupa roolBack
GM mai primesc alea inapoi sau nu stau de 3 zile cred sa primesc un raspuns am nevoie de ele nu mai am cum sa le recuperez
Multumesc de intelegere
Închis