Regat

În cazul în care aveţi o nelămurire postaţi aici, de asemenea este locul unde puteţi găsi posibile rezolvări la problemele pe care le întâmpinaţi.
Închis
Avatar utilizator
Metin2 Top Servers
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 417
Membru din: Lun Iul 17, 2017 12:01 pm
Oraş: Ploiest
Status: Javerutz
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Lun Iul 31, 2017 9:56 pm

Salut am intrat si eu pe metin si m-am decis sa schimb regatul. Ei bine am spart breslele de pe fiecare caracter pe care il aveam, nunta nu am pe nici un caracter si cand sa schimb regatul imi zice "Nu ai posibilitatea sa schimbi regatul" am incercat sa schimb de pe toate caracterele dar pe fiecare imi zice la fel. Ce modalitate de rezolvare exista?
PvM Easy Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 601
Membru din: Mie Noi 11, 2015 10:31 pm
Oraş: Bucureşti
Status: El Pizdoso
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: TheAbyss

Mar Aug 01, 2017 10:21 am

Alin scrie:Salut am intrat şi eu pe metin şi m-am decis sa schimb regatul. Ei bine am spart breslele de pe fiecare caracter pe care il aveam, nunta nu am pe nici un caracter şi cand sa schimb regatul imi zice "Nu ai posibilitatea sa schimbi regatul" am incercat sa schimb de pe toate caracterele dar pe fiecare imi zice la fel. Ce modalitate de rezolvare exista?
Verifica foarte bine sa nu ai breasla/nunta pe niciun caracter al contului, daca nu, mi se pare ca trebuie sa astepti o perioada de timp, intreaba pe cineva din staff
Qu33Ana scrie:nu stiu
daca nu stii, de ce mai lasi astfel de raspuns ? sa faci post hunt aiurea, nebuno
Avatar utilizator
Metin2 Top Servers
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 417
Membru din: Lun Iul 17, 2017 12:01 pm
Oraş: Ploiest
Status: Javerutz
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Aug 01, 2017 11:08 am

tin sa mentionez ca de cand s-a scos regatul galben am ramas la blue si ieri m-am decis sa ma mut la red deci nu am ce perioada de timp sa astept din moment ce nu am schimbat regatul pana acum :D
Avatar utilizator
Metin2 Level
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 759
Membru din: Dum Mar 05, 2017 1:48 am

Mar Aug 01, 2017 12:43 pm

Adi scrie:
Alin scrie:Salut am intrat şi eu pe metin şi m-am decis sa schimb regatul. Ei bine am spart breslele de pe fiecare caracter pe care il aveam, nunta nu am pe nici un caracter şi cand sa schimb regatul imi zice "Nu ai posibilitatea sa schimbi regatul" am incercat sa schimb de pe toate caracterele dar pe fiecare imi zice la fel. Ce modalitate de rezolvare exista?
Verifica foarte bine sa nu ai breaslă/nunta pe niciun caracter al contului, daca nu, mi se pare ca trebuie sa astepti o perioada de timp, intreaba pe cineva din staff
Qu33Ana scrie:nu stiu
daca nu stii, de ce mai lasi astfel de răspuns ? sa faci post hunt aiurea, nebuno
Dar Pulas Dokita ca a lasat şi el sau chestii dastea nu m ai zicetii nimic şi nici nu il sanctionatii pe el cum ma sanctionat pe mine Jawwad
Avatar utilizator
Metin2 Top Servers
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 417
Membru din: Lun Iul 17, 2017 12:01 pm
Oraş: Ploiest
Status: Javerutz
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Aug 01, 2017 6:39 pm

poate sa raspunda un GM inca nu am rezolvat si nu folosesc skype :/
Avatar utilizator
DokitaSef
Jucător
Jucător
Mesaje: 23
Membru din: Mar Aug 01, 2017 1:41 pm

Mar Aug 01, 2017 8:44 pm

Qu33Ana scrie:
Adi scrie:
Alin scrie:Salut am intrat şi eu pe metin şi m-am decis sa schimb regatul. Ei bine am spart breslele de pe fiecare caracter pe care il aveam, nunta nu am pe nici un caracter şi cand sa schimb regatul imi zice "Nu ai posibilitatea sa schimbi regatul" am incercat sa schimb de pe toate caracterele dar pe fiecare imi zice la fel. Ce modalitate de rezolvare exista?
Verifica foarte bine sa nu ai breaslă/nunta pe niciun caracter al contului, daca nu, mi se pare ca trebuie sa astepti o perioada de timp, intreaba pe cineva din staff
Qu33Ana scrie:nu stiu
daca nu stii, de ce mai lasi astfel de răspuns ? sa faci post hunt aiurea, nebuno
Dar Pulas Dokita ca a lasat şi el sau chestii dastea nu m ai zicetii nimic şi nici nu il sanctionatii pe el cum ma sanctionat pe mine Jawwad
****** cristosu ***** de *****, deci din cauza ta am luat ban, sa vezi ce omor iti dau cand te prind in map1 sa smr daca te mint, futute-n gura de ***** nebuna
Ps: Nu stergeti mesaj, da-ti doar avertisment, cristosu tau Anne, *** ce omor iti dau cristos si altar si ciclazau.
Avatar utilizator
Metin2 Level
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 759
Membru din: Dum Mar 05, 2017 1:48 am

Mie Aug 02, 2017 3:17 pm

DokitaSef scrie:
Qu33Ana scrie:
Adi scrie:
Verifica foarte bine sa nu ai breaslă/nunta pe niciun caracter al contului, daca nu, mi se pare ca trebuie sa astepti o perioada de timp, intreaba pe cineva din staff



daca nu stii, de ce mai lasi astfel de răspuns ? sa faci post hunt aiurea, nebuno
Dar Pulas Dokita ca a lasat şi el sau chestii dastea nu m ai zicetii nimic şi nici nu il sanctionatii pe el cum ma sanctionat pe mine Jawwad
****** cristosu ***** de *****, deci din cauza ta am luat ban, sa vezi ce omor îţi dau cand te prind în map1 sa smr daca te mint, futute-n gura de ***** nebuna
Ps: Nu stergeti mesaj, da-ti doar avertisment, cristosu tau Anne, *** ce omor îţi dau cristos şi altar şi ciclazau.
m ai usor cu ambalatul asta ca si eu am primit avertisment din cauza prietenului tau,,Adi,, ca daca nu comenta el nimic nu s ar fii intamplat
Avatar utilizator
[NR1]DokitaSEF
Începător
Începător
Mesaje: 67
Membru din: Mie Aug 02, 2017 2:30 pm

Mie Aug 02, 2017 3:46 pm

Qu33Ana scrie:
DokitaSef scrie:
Qu33Ana scrie: Dar Pulas Dokita ca a lasat şi el sau chestii dastea nu m ai zicetii nimic şi nici nu il sanctionatii pe el cum ma sanctionat pe mine Jawwad
****** cristosu ***** de *****, deci din cauza ta am luat ban, sa vezi ce omor îţi dau cand te prind în map1 sa smr daca te mint, futute-n gura de ***** nebuna
Ps: Nu stergeti mesaj, da-ti doar avertisment, cristosu tau Anne, *** ce omor îţi dau cristos şi altar şi ciclazau.
m ai usor cu ambalatul asta ca şi eu am primit avertisment din cauza prietenului tau,,Adi,, ca daca nu comenta el nimic nu s ar fii intamplat
Te omor pe LF, calculezi Aria cercului sa moara ma-ta, o sa vezi ****** dumnezei tai.
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mie Aug 02, 2017 3:49 pm

Intră pe site dai debugare caracter , după verifica daca ai spart nunta/breasla daca ai făcut toate astea și nu merge, așteaptă o zi, altă soluție nu cred că este
Imagine
Avatar utilizator
Metin2 Level
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 759
Membru din: Dum Mar 05, 2017 1:48 am

Mie Aug 02, 2017 4:34 pm

[NR1]DokitaSEF scrie:
Qu33Ana scrie:
DokitaSef scrie: ****** cristosu ***** de *****, deci din cauza ta am luat ban, sa vezi ce omor îţi dau cand te prind în map1 sa smr daca te mint, futute-n gura de ***** nebuna
Ps: Nu stergeti mesaj, da-ti doar avertisment, cristosu tau Anne, *** ce omor îţi dau cristos şi altar şi ciclazau.
m ai usor cu ambalatul asta ca şi eu am primit avertisment din cauza prietenului tau,,Adi,, ca daca nu comenta el nimic nu s ar fii intamplat
Te omor pe LF, calculezi Aria cercului sa moara mama ta, o sa vezi ****** dumnezei tai.
e clar decat sa vorbesc cu taranii ca tine mai bine lipsa
Avatar utilizator
[NR1]DokitaSEF
Începător
Începător
Mesaje: 67
Membru din: Mie Aug 02, 2017 2:30 pm

Mie Aug 02, 2017 4:40 pm

Qu33Ana scrie:
[NR1]DokitaSEF scrie:
Qu33Ana scrie: m ai usor cu ambalatul asta ca şi eu am primit avertisment din cauza prietenului tau,,Adi,, ca daca nu comenta el nimic nu s ar fii intamplat
Te omor pe LF, calculezi Aria cercului sa moara mama ta, o sa vezi ****** dumnezei tai.
e clar decat sa vorbesc cu taranii ca tine mai bine lipsa
Ba nu ii dati la asta avertisment pt post hunt bagaia-s familia in sicriu?
Avatar utilizator
Metin2 Level
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 759
Membru din: Dum Mar 05, 2017 1:48 am

Mie Aug 02, 2017 5:14 pm

[NR1]DokitaSEF scrie:
Qu33Ana scrie:
[NR1]DokitaSEF scrie: Te omor pe LF, calculezi Aria cercului sa moara mama ta, o sa vezi ****** dumnezei tai.
e clar decat sa vorbesc cu taranii ca tine mai bine lipsa
Ba nu ii dati la asta avertisment pentru post hunt bagaia-s familia în sicriu?
vorbeste frumos,eu nu te am jignit pe tine gata hoo!
Avatar utilizator
[NR1]DokitaSEF
Începător
Începător
Mesaje: 67
Membru din: Mie Aug 02, 2017 2:30 pm

Mie Aug 02, 2017 7:44 pm

Qu33Ana scrie:
[NR1]DokitaSEF scrie:
Qu33Ana scrie: e clar decat sa vorbesc cu taranii ca tine mai bine lipsa
Ba nu ii dati la asta avertisment pentru post hunt bagaia-s familia în sicriu?
vorbeste frumos,eu nu te am jignit pe tine gata hoo!
Oricum te omor ***** mica.
Avatar utilizator
Metin2 Level
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 759
Membru din: Dum Mar 05, 2017 1:48 am

Joi Aug 03, 2017 3:06 pm

[NR1]DokitaSEF scrie:
Qu33Ana scrie:
[NR1]DokitaSEF scrie: Ba nu ii dati la asta avertisment pentru post hunt bagaia-s familia în sicriu?
vorbeste frumos,eu nu te am jignit pe tine gata hoo!
Oricum te omor ***** mica.
Hai ca deja o dai in copilarie de 12 ani ,retardule
CER un Admin sa puna capat la aceasta cearta :) X( X(
Avatar utilizator
PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2528
Membru din: Dum Feb 07, 2016 8:13 pm
Status: mda

Joi Aug 03, 2017 7:51 pm

Dacă mai faceţi aşa ceva într-un topic aveţi amândoi ban pe forum.
Topic închis.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis