LastFight-ul revine la stilul de joc din 2015-2016?

În această secţiune găsiţi diferite anunţuri şi update-uri legate de joc. Metin2 PvP Server MT2
Avatar utilizator
Metin2 Event
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 321
Membru din: Sâm Sep 02, 2017 12:17 pm
Oraş: oltean #DTS.
Status: ŞERIF.
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: csucv.

Sâm Mai 11, 2019 11:55 am

Messenger scrie:
Sâm Mai 11, 2019 2:13 am
Ideea asta a fost propusa in staff acum 5 luni , s-a trecut cu vederea peste ea.Au inceput sa apara din ce in ce mai multi donatori odata cu cianitele.Dupa ce ca aveti 100 de playeri toti,dupa schimbarea asta o sa plece si mare parte din astia care au ramas pentru ca multi din ei sunt donatori.Eu zic ca se merge la risc cu putinul care a mai ramas din sv asta pt ca sunt doua posibilitati de luat in calcul si una dintre ele este fatala in ceea ce priveste playerii de pe sv , iar cea de a doua poate sa duca spre o evolutie interesanta a comunitatii.In loc sa te complici iar cu costumele vechi poti sa micsorezi bonusurile la cianite si la costumele pe care le-ai bagat pana acum in asa fel incat sa ajungi la un 35-40k PV , nu 60.Serverul s-a stricat din momentul in care au inceput sa se adauge foarte multe iteme cu valori care nu au fost gandite pe termen lung si s-au suprapus cu altele si altele si intr-un final s-a ajuns la un dezechilibru total in ceea ce priveste dmg-ul / HP-ul si multe altele.Poti sa scoti o mare parte din ele sau poti sa le aduci pe unele la aceeasi valoare in cazul in care se doreste aspectul si sa scoti putin in evidenta personalizatele si cianitele.


Succes cu ideea ce plm sa va mai urez !
( :
pro, bine zici..
Imagine
-Cel slab se ascunde în spatele unui nume. Cel puternic şi-l creează-
Avatar utilizator
Khabib
Jucător
Jucător
Mesaje: 4
Membru din: Sâm Dec 15, 2018 3:16 pm
Oraş: Iasi
Status: ...
Regat: Galben
Caracter: Ninja

Dum Mai 12, 2019 9:31 pm

Voi iar nu știți cum sa mai scăpați de itemele de pe server...
Avatar utilizator
qCrZ
Jucător
Jucător
Mesaje: 1
Membru din: Lun Mai 13, 2019 5:04 am

Lun Mai 13, 2019 5:09 am

Salut all,probabil degeaba imi spun parerea,ca voi tot ce ati planuit veti face dar totusi o spun, CONTRA.
Avatar utilizator
Metin2 Origins
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1078
Membru din: Dum Sep 23, 2018 6:32 pm
Oraş: Confidențial.
Status: localhost
Regat: Roşu
Caracter: Şaman
Breaslă: -

Mie Mai 15, 2019 10:29 pm

Eu zic că ar fi mult mai bine, dacă s-ar crea un server separat de LF, ca cel de prin 2015, astfel au toți ceea ce vor.
Nimeni nu pierde nimic și toată lumea este mulțumită.
Imagine
Avatar utilizator
Aeldra Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 515
Membru din: Sâm Oct 07, 2017 11:07 pm

Joi Mai 16, 2019 10:54 am

Aroska scrie:
Mie Mai 15, 2019 10:29 pm
Eu zic că ar fi mult mai bine, dacă s-ar crea un server separat de LF, ca cel de prin 2015, astfel au toți ceea ce vor.
Nimeni nu pierde nimic și toată lumea este mulțumită.
Exact
Imagine
Închis