SERVERELE RESTRICŢIONATE

În această secţiune găsiţi diferite anunţuri şi update-uri legate de joc. Metin2 PvP Server MT2
Închis
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Lun Iul 09, 2018 12:34 am

Salutare, cu acest mesaj vreau sa va aduc la cunostinta faptul ca am scos de la interdictie un numar destul de ridicat de servere. Acest conflict dupa cum bine stiti nu a plecat de la noi, a fost initiat de cei de la ROP. Noi am incercat sa luam legatura cu acestia pentru a putea rezolva problema pe cale diplomatica insa nu am primit nici un raspuns. In acest caz, am trecut la fapte si am blocat ROP-ul. Gresela pe care am facut-o a fost aceea ca am restrictionat mult prea multe servere iar pentru acest lucru ne cerem scuze. Suntem dispusi sa facem pace inclusiv cu cei de la ROP insa acestia nu prea vor sa coopereze, motiv pentru care ROP-ul a ramas la interdictii. Referitor la serverele de Fortnite si Pubg, acestea sunt functionale si nu au fost afectate de update-ul nostru, asa cum sustin unii pe Facebook. Singurele raspunsuri primite din partea celor de la ROP sunt urmatoarele:

Imagine
Imagine

Sa vi cu pretextul ca blochezi acces-ul playerilor de pe ROP la LF doar pentru ca "ai interzis negoturile", mi se pare extrem de penibil. Fiecare e liber sa joace ceea ce vrea. Nu vine Mihai de la ROP2 sa spuna unui jucator LIBER ceea ce trebuie sa joace.

Imagine
Imagine

Mai mult decat atat, acesta sterge si mesajele atunci cand realizeaza ce fel de prostii scrie, va las pe voi sa trageti concluzia. Spre sfarsit, vreau sa intelegeti esentialul, adica noi nu am facut decat ceea ce a fost necesar pentru a ne proteja
comunitatea si nimic mai mult. Cei care au inceput acest conflict, sunt ei. Sper sa intelegeti acest lucru !!!

Toate cele bune,
Echipa Metin2LastFight.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
JirIsBack
Începător
Începător
Mesaje: 140
Membru din: Lun Apr 23, 2018 2:18 pm

Lun Iul 09, 2018 12:43 am

Ii asteptam pe skype si ii injuram de toti ******
Futu i in gat
Avatar utilizator
Deranj
Jucător
Jucător
Mesaje: 36
Membru din: Mar Iul 03, 2018 1:11 am
Oraş: Resita
Status: Online
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: Often

Lun Iul 09, 2018 12:43 am

Good turn! Ăla mai deştept cedează primu ;)
Respect din punctul ăsta de vedere.
Avatar utilizator
Metin2 Event
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 321
Membru din: Sâm Sep 02, 2017 12:17 pm
Oraş: oltean #DTS.
Status: ŞERIF.
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: csucv.

Lun Iul 09, 2018 10:22 am

GuessWh0, te a prins blue in poza fi mandru futu ti piz da ma tii =)))))))))))))))))
Imagine
-Cel slab se ascunde în spatele unui nume. Cel puternic şi-l creează-
Avatar utilizator
24kMagic
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 198
Membru din: Joi Ian 18, 2018 7:53 pm
Oraş: LA, California
Status: Sunt nr1
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: BlackTerror

Lun Iul 09, 2018 11:28 am

Greseala voastra a fost sa blocati toate sau aproape toate metinele avand probleme doar cu unul sau doua. Dar in sfarsit s-a facut ceva cu cap, bravo.
Avatar utilizator
Metin2 Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 794
Membru din: Joi Iul 13, 2017 8:15 pm

Lun Iul 09, 2018 10:20 pm

24kMagic scrie:Greseala voastra a fost sa blocati toate sau aproape toate metinele avand probleme doar cu unul sau doua. Dar in sfarsit s-a facut ceva cu cap, bravo.
+ inca 1
Avatar utilizator
MT2 Hammer
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 361
Membru din: Mar Iul 26, 2016 1:32 pm
Oraş: Lyon
Status: #rezist.
Regat: Galben
Caracter: Sura
Breaslă: ❤hate.

Mar Iul 10, 2018 6:55 am

Ștergeți mesajele :)) ok. Dați vina pe aia de la rop când sunteți același cacat sau poate mai prosti și ratați ca ei, așa ca nu mai încercați sa va scoateți basma curata, javrelor.
Avatar utilizator
Rop Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 238
Membru din: Vin Aug 04, 2017 3:49 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Te omor!
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: BT

Mar Iul 10, 2018 10:53 am

Dacă cineva își cere scuze că ți-a greșit, de ce ești javră și îi râzi in față?
Respectele mele pentru decizia luată! Este o decizie ce o vor majoritatea jucătorilor.
Bravo și pentru chestia cu puncte de la farmat, scăderea bonusurilor la site-uri!
Ați văzut ce rezultate bune aveți dacă mai ascultați și jucătorii vechi?
450on pe Lf! S-a pișat lf acum pe toți! Bravo!
Nume joc: Nutty
Nutty vs regatul albastru:


Avatar utilizator
Sephir
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 151
Membru din: Joi Apr 26, 2018 5:55 pm
Status: ♡-ǝǝqǝlqɯnq-♡

Mar Iul 10, 2018 11:03 am

Felicitari pentru decizia luata ! :)
アート
Imagine
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Iul 10, 2018 2:25 pm

Reme scrie:Ștergeți mesajele :)) ok. Dați vina pe aia de la rop când sunteți același cacat sau poate mai prosti și ratați ca ei, așa ca nu mai încercați sa va scoateți basma curata, javrelor.
Vrei sa ne suparam? Tu de ce ai copiat toate topicurile de aici pe cacatu tau de server? Iesi de aici ca n-ai ce cauta pe comunitatea noastra.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Mar Iul 10, 2018 2:26 pm

Alin0703 scrie:450on pe Lf! S-a pișat lf acum pe toți! Bravo!
+1 <3
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
GuessWh0
Începător
Începător
Mesaje: 138
Membru din: Vin Apr 28, 2017 5:07 pm
Oraş: de la tara
Status: probabil
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: frikifriki

Mar Iul 10, 2018 5:42 pm

mi-sendoaie
Închis