Modificarea tuturor itemelor site. Păreri? [CHESTIONAR]

În această secţiune găsiţi diferite anunţuri şi update-uri legate de joc. Metin2 PvP Server MT2

Doriti sa scadem bonusurile tuturor itemelor site?

Chestionarul s-a închis pe data de Mie Mai 02, 2018 11:46 pm

DA
58
64%
NU
32
36%
 
Voturi totale: 90
Metin2 PvP Server
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 981
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:43 pm
Caracter: Războinic

Mie Apr 25, 2018 11:46 pm

Salutare tuturor, avand in vedere dmg-ul exagerat de mare sau apararea exagerat de mare pe care o ofera costumele in momentul de fata, ne-am gandit sa facem o schimbare radicala. Va mai amintiti cum era LF-ul in 2015? Cate batai generale erau? Cata competitie era? Noi vrem sa facem in asa fel incat sa readucem LF-ul exact acolo unde era in 2015 cand aveam chiar si 800 playeri online. Am facut acest topic pentru a va cere parerea. Vom modifica toate itemele site si le vom scadea toate bonusurile. Nu stiu exact ce bonusuri vor avea insa vreau sa stiu daca sunteti sau nu de acord cu acest lucru. Pe langa costume, putem modifica orice alte iteme pe care le considerati "exagerate". Astept parerile voastre, raspundeti la chestionarul de mai sus.

https://www.youtube.com/watch?v=_bEoh6DSQxg
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Mie Apr 25, 2018 11:49 pm

Da logic
Imagine
Avatar utilizator
MT2 Server PvM
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 339
Membru din: Vin Oct 14, 2016 1:49 am
Oraş: Constanta
Status: NeverGiveUp
Regat: Roşu
Caracter: Sura
Breaslă: MYSQLR00T

Mie Apr 25, 2018 11:51 pm

Pro
Imagine Imagine Imagine
Avatar utilizator
superemil
Jucător
Jucător
Mesaje: 5
Membru din: Dum Oct 30, 2016 8:00 am

Mie Apr 25, 2018 11:52 pm

Da,ar fi corect ca toti sa fim egali intr-un server PvP,sa nu existe diferenta mare de dmg
Pro
Avatar utilizator
bossulik
Jucător
Jucător
Mesaje: 33
Membru din: Joi Aug 03, 2017 6:24 pm

Mie Apr 25, 2018 11:52 pm

Nu ai cum sa readuci lf ul cum era atunci in 2015 !!
Aici o sa fie o parte a celor fara site care vor raspunde cu "DA" si cei cu site care vor raspunde cu "NU" !
[REGE]Allecs
Avatar utilizator
Bicarbonat
Jucător
Jucător
Mesaje: 11
Membru din: Dum Feb 18, 2018 2:19 pm

Joi Apr 26, 2018 12:00 am

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Joi Apr 26, 2018 12:01 am

Aceasta postare constituie o violare a regulatiilor planului ezoteric prin ceea ce se numeste degradare si prin urmare impactare a sufletelor umane ce plutesc in preajma valului dintre existente. Asadar, o astfel de abordare indrazneata nu va face nimic altceva decat sa instige haosul care, desi necesar, duce la efecte negative in abundenta intr-o astfel de comunitate.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Aeldra
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 546
Membru din: Mar Dec 08, 2015 8:51 pm
Oraş: Constanta
Regat: Roşu
Caracter: Războinic
Breaslă: BlackTerror

Joi Apr 26, 2018 12:14 am

Daniy scrie:Da ma ne amintim cum era prin 2015, dar trebuia sa-si aminteasca si Blue inainte de a baga costume căcălău să doneze prosti ca mine. Acum ce faceti scadeti bonusurile si peste 2 luni apar alte sih cu bns mai bun sa doneze oamenii iar.
Dani TM ,Votati Dani TM !! ! =))))))))))))))))))))
Avatar utilizator
Metin2
Owner
Owner
Mesaje: 3438
Membru din: Lun Noi 09, 2015 5:10 pm
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Apr 26, 2018 12:14 am

Daniy scrie:Da ma ne amintim cum era prin 2015, dar trebuia sa-si aminteasca si Blue inainte de a baga costume căcălău să doneze prosti ca mine. Acum ce faceti scadeti bonusurile si peste 2 luni apar alte sih cu bns mai bun sa doneze oamenii iar.
Alte costume nu vor mai fi adaugate in itemshop. Te rog sa citesti cu atentie ce scrie pe Sihastru Granat din Item-Shop.
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Avatar utilizator
Zeno
Începător
Începător
Mesaje: 148
Membru din: Vin Mar 03, 2017 11:43 am

Joi Apr 26, 2018 12:15 am

Contraaa
[SA]MrBlue scrie:
Daniy scrie:Da ma ne amintim cum era prin 2015, dar trebuia sa-si aminteasca si Blue inainte de a baga costume căcălău să doneze prosti ca mine. Acum ce faceti scadeti bonusurile si peste 2 luni apar alte sih cu bns mai bun sa doneze oamenii iar.
Alte costume nu vor mai fi adaugate in itemshop. Te rog sa citesti cu atentie ce scrie pe Sihastru Granat din Item-Shop.
ASA S-A ZIS SI PANA ACUM!
Avatar utilizator
KayCosmin
Jucător
Jucător
Mesaje: 10
Membru din: Sâm Mar 03, 2018 8:35 pm
Oraş: Bacau
Status: The True Master xD
Regat: Albastru
Caracter: Războinic

Joi Apr 26, 2018 12:16 am

Reaper scrie:Aceasta postare constituie o violare a regulatiilor planului ezoteric prin ceea ce se numeste degradare si prin urmare impactare a sufletelor umane ce plutesc in preajma valului dintre existente. Asadar, o astfel de abordare indrazneata nu va face nimic altceva decat sa instige haosul care, desi necesar, duce la efecte negative in abundenta intr-o astfel de comunitate.
Ba da-ma dracu ...
Imagine[/size]
Avatar utilizator
Laila
Jucător
Jucător
Mesaje: 20
Membru din: Joi Mar 24, 2016 9:18 pm

Joi Apr 26, 2018 12:20 am

Zeno scrie:Contraaa
[SA]MrBlue scrie:
Daniy scrie:Da ma ne amintim cum era prin 2015, dar trebuia sa-si aminteasca si Blue inainte de a baga costume căcălău să doneze prosti ca mine. Acum ce faceti scadeti bonusurile si peste 2 luni apar alte sih cu bns mai bun sa doneze oamenii iar.
Alte costume nu vor mai fi adaugate in itemshop. Te rog sa citesti cu atentie ce scrie pe Sihastru Granat din Item-Shop.
ASA S-A ZIS SI PANA ACUM!
Da ma, costume nu dar s au adaugat scuturi, titlu, ce urmeaza? Bagati si avioane?
Avatar utilizator
Metin2 PvP Servers
Membru veteran
Membru veteran
Mesaje: 1756
Membru din: Mar Mar 08, 2016 8:32 pm

Joi Apr 26, 2018 12:22 am

Laila scrie:
Zeno scrie:Contraaa
[SA]MrBlue scrie:
Daniy scrie:Da ma ne amintim cum era prin 2015, dar trebuia sa-si aminteasca si Blue inainte de a baga costume căcălău să doneze prosti ca mine. Acum ce faceti scadeti bonusurile si peste 2 luni apar alte sih cu bns mai bun sa doneze oamenii iar.
Alte costume nu vor mai fi adaugate in itemshop. Te rog sa citesti cu atentie ce scrie pe Sihastru Granat din Item-Shop.
ASA S-A ZIS SI PANA ACUM!
Da ma, costume nu dar s au adaugat scuturi, titlu, ce urmeaza? Bagati si avioane?
Buna idee.
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Rop2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 240
Membru din: Joi Sep 29, 2016 7:24 pm

Joi Apr 26, 2018 2:10 am

Eu sunt PRO ... au plecat multi din cauza ca nu sunt egali cu ceilalti si iau bataie .... este o idee buna ...dar sa aveti grija ce bonusuri bagati ... alegeti.le cu mult calm si cu cap ... costumele celor ce.au donat raman acolo ....dar e ok sa revina playerii si sa fie full serverul
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Avatar utilizator
Backus
Începător
Începător
Mesaje: 50
Membru din: Sâm Feb 04, 2017 9:06 am

Joi Apr 26, 2018 6:52 am

Tarziu :( Proooo
Avatar utilizator
[HUNCHO]King
Începător
Începător
Mesaje: 88
Membru din: Joi Mar 22, 2018 6:55 pm
Oraş: Galati
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Joi Apr 26, 2018 7:07 am

Ar fii super să deblocheze si pe cei cu "Cont blocat" din cauza bugului acela. Ăstia care au donat nu prea le vine bine având contu blocat + ca serverul nu mai e cum era dupa acel bug.
Imagine


Imagine
Avatar utilizator
Hard Metin2 PvM
Membru hiperactiv
Membru hiperactiv
Mesaje: 1270
Membru din: Vin Aug 12, 2016 12:01 am
Oraş: Bucuresti
Status: #SDG
Regat: Galben
Caracter: Ninja
Breaslă: StealingLife

Joi Apr 26, 2018 7:14 am

Adii69 scrie:Ar fii super să deblocheze si pe cei cu "Cont blocat" din cauza bugului acela. Ăstia care au donat nu prea le vine bine având contu blocat + ca serverul nu mai e cum era dupa acel bug.
Ar fii ok sa faca din nou o chestie de genu "iertam pacatele tuturor" si sa debaneze pe toata lumea inafara de cativa care se stiu ei :D
Imagine
Avatar utilizator
Rop Metin2
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 238
Membru din: Vin Aug 04, 2017 3:49 pm
Oraş: Bucuresti
Status: Te omor!
Regat: Galben
Caracter: Şaman
Breaslă: BT

Joi Apr 26, 2018 8:19 am

bossulik scrie:Nu ai cum sa readuci lf ul cum era atunci in 2015 !!
Aici o sa fie o parte a celor fara site care vor raspunde cu "DA" si cei cu site care vor raspunde cu "NU" !
Când eu am făcut propunerea de genul, crede-mă că nu ai văzut tu site vreodată cat am avut eu in inventare și pe conturi.
Dar nu numai site-uri trb să scoateți.
Scoateți critica de la organizate și evenimente, faceți niște costume cu bonusuri apropiate de cele site(puțin mai slabe) fără timp și să se poată farma.
Recomandarea mea este să vă concentrați pe costumele de aspect.
Faceți și voi o mapă de farmacie in care lumea sa fie motivată sa farmeze, băgați evenimente mai des, mai diferite.
Dar cam târziu v-ați hotărât, acum un an când se făceau propuneri la greu, nu erau de luat în considerare.
Eu nu mă mai reapuc aici, dacă nu se vor strânge jucători.
Nume joc: Nutty
Nutty vs regatul albastru:


Avatar utilizator
[HUNCHO]King
Începător
Începător
Mesaje: 88
Membru din: Joi Mar 22, 2018 6:55 pm
Oraş: Galati
Regat: Roşu
Caracter: Ninja
Breaslă: Disney

Joi Apr 26, 2018 8:42 am

No1LikeMe scrie:
Adii69 scrie:Ar fii super să deblocheze si pe cei cu "Cont blocat" din cauza bugului acela. Ăstia care au donat nu prea le vine bine având contu blocat + ca serverul nu mai e cum era dupa acel bug.
Ar fii ok sa faca din nou o chestie de genu "iertam pacatele tuturor" si sa debaneze pe toata lumea inafara de cativa care se stiu ei :D
Da dar, nu cred ca o sa se intample... + ca au luat chiar multi ban din cauza bugului acela.. Avand in considerare ca si aia cu site au luat.. Nu prea mai e cum era inainte..
Acum să sperăm că Blue le mai dă o sansă si nu e asa de ,,bulangiu,,
Imagine


Imagine
Avatar utilizator
Server Metin2 PvP
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 458
Membru din: Vin Iul 08, 2016 1:20 pm

Joi Apr 26, 2018 8:56 am

Pro
Închis