Takumi vs N0S * 7-0 set *

Dacă aveți videoclipuri cu Metin2LastFight aici este secțiunea potrivită pentru a le posta.
Închis
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Mar Dec 19, 2017 11:57 pm

Numele din joc: Takumi
Link către videoclip:
Descriere: pacat ca ma acuzi de hack si cand filmez =)) e prima oara cand zice lumea ca am hack . Scorurile sunt 10-2 10-2 10-3 10-9 10-0 10-4 10-7 total 7-0 set . nu-ţi mai da aere de corporal cu cine nu trebuie , cius
Imagine
Avatar utilizator
Aeldra Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 515
Membru din: Sâm Oct 07, 2017 11:07 pm

Mie Dec 20, 2017 12:02 am

Nos e nr1!
Imagine
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Mie Dec 20, 2017 12:18 am

Seyra scrie:Nos e nr1!
i-am stricat ,,caeriera pe corporal,, cum a zis el , scz .
Imagine
Avatar utilizator
N0S
Jucător
Jucător
Mesaje: 2
Membru din: Dum Iul 16, 2017 7:05 pm

Joi Dec 21, 2017 1:21 am

Băi cunoscătorule de corporal, joc de când erai tu în scutec şi tu vrei să'mi spui mie că nu ai nimic?
te-am batut peste tot pe unde te-am prins de cand te stiu eu + ca nu te-am vazut prea des, ai rasarit peste noapte. Chiar daca scorurile alea ar fi ''reale'' tot n-ai avea cum sa ma conduci ;) Desi stii si tu prea bine si tu si restul prietenilor tai ca ai prostia aia a lu' ''Charmeine mt2'' de pe ytb. Lu' Draku i-ai dat 10-1 si el ti-a zis clar ca ai hack, lu' Thrill3r la fel, acum ai venit la mine. Nu vezi ca te afunzi singur in minciuni? ma rog, ramai cu pupincuristii tai ca altii n-or sa te respecte ;) ''cius''. ps: cei care vor dovezi adaugati-ma pe skype, dkaball.01. Apropo iti recomand sa stergi clipul ala, nu valoreaza nimic atata timp cat n-ai filmat macar un set complet de la 0 si imi bagai tot felul de scuze si abureli.
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Joi Dec 21, 2017 4:23 pm

N0S scrie:Băi cunoscătorule de corporal, joc de când erai tu în scutec şi tu vrei să'mi spui mie că nu ai nimic?
te-am batut peste tot pe unde te-am prins de cand te stiu eu + ca nu te-am vazut prea des, ai rasarit peste noapte. Chiar daca scorurile alea ar fi ''reale'' tot n-ai avea cum sa ma conduci ;) Desi stii si tu prea bine si tu si restul prietenilor tai ca ai prostia aia a lu' ''Charmeine mt2'' de pe ytb. Lu' Draku i-ai dat 10-1 si el ti-a zis clar ca ai hack, lu' Thrill3r la fel, acum ai venit la mine. Nu vezi ca te afunzi singur in minciuni? ma rog, ramai cu pupincuristii tai ca altii n-or sa te respecte ;) ''cius''. ps: cei care vor dovezi adaugati-ma pe skype, dkaball.01. Apropo iti recomand sa stergi clipul ala, nu valoreaza nimic atata timp cat n-ai filmat macar un set complet de la 0 si imi bagai tot felul de scuze si abureli.
Pardon cu draku N am dat set nu stiu de unde o scoti :)) probabil vr sa încerci cv sa te scoti dar N ai cum e filmat tot și sincer N am auzit pe vrun pvp mai vechi ,,Nexus , cybele , hfm ,dw,, de voi nu stiu care pe care:)) esti anonim in lumea corporalului sa zic asa ;) ce am batut eu nu o sa Bati și tu . Armand când l am batut la 4 Dc nu a zis ca am hack și fix cu voi playerii de map1 bag hack ?:)))

A da și sa nu uit dacă ar fi si scorurile dp rop ar fi 8/9-0 :)) dar sa zicem Ca nu l p ala
Ultima oară modificat Joi Dec 21, 2017 4:28 pm de către PvM Server Metin2, modificat 1 dată în total.
Imagine
Avatar utilizator
PvM Server Metin2
Membru avansat
Membru avansat
Mesaje: 631
Membru din: Sâm Iul 16, 2016 1:35 am

Joi Dec 21, 2017 4:26 pm

A da sa nu uitam de trupa ta șoc :)) când cer set Lu unu ma înjurați toti 5 pe striga :)) Trupa de șoc care au pe fb poza cu metin2 și comentează la toti acolo dar N ar comenta dp un fb real (dacă au ) :))
Imagine
Avatar utilizator
CătăLyN
Membru activ
Membru activ
Mesaje: 171
Membru din: Dum Mai 21, 2017 12:03 pm
Oraş: Paradis
Status: marigalize legalijoana
Breaslă: BOMBARDIER

Joi Dec 21, 2017 5:44 pm

Takumi scrie:
N0S scrie:Băi cunoscătorule de corporal, joc de când erai tu în scutec şi tu vrei să'mi spui mie că nu ai nimic?
te-am batut peste tot pe unde te-am prins de cand te stiu eu + ca nu te-am vazut prea des, ai rasarit peste noapte. Chiar daca scorurile alea ar fi ''reale'' tot n-ai avea cum sa ma conduci ;) Desi stii si tu prea bine si tu si restul prietenilor tai ca ai prostia aia a lu' ''Charmeine mt2'' de pe ytb. Lu' Draku i-ai dat 10-1 si el ti-a zis clar ca ai hack, lu' Thrill3r la fel, acum ai venit la mine. Nu vezi ca te afunzi singur in minciuni? ma rog, ramai cu pupincuristii tai ca altii n-or sa te respecte ;) ''cius''. ps: cei care vor dovezi adaugati-ma pe skype, dkaball.01. Apropo iti recomand sa stergi clipul ala, nu valoreaza nimic atata timp cat n-ai filmat macar un set complet de la 0 si imi bagai tot felul de scuze si abureli.
Pardon cu draku N am dat set nu stiu de unde o scoti :)) probabil vr sa încerci cv sa te scoti dar N ai cum e filmat tot și sincer N am auzit pe vrun pvp mai vechi ,,Nexus , cybele , hfm ,dw,, de voi nu stiu care pe care:)) esti anonim in lumea corporalului sa zic asa ;) ce am batut eu nu o sa Bati și tu . Armand când l am batut la 4 Dc nu a zis ca am hack și fix cu voi playerii de map1 bag hack ?:)))

A da și sa nu uit dacă ar fi si scorurile dp rop ar fi 8/9-0 :)) dar sa zicem Ca nu l p ala

nici eu am auzit pe pvp urile astea vechi de n0s si trupa playeri 2017 ..
si eu il bat daca ma chinui putin drc si pe el si pe trupa lui..
Avatar utilizator
Server PvP Metin2
Membru onorific
Membru onorific
Mesaje: 2437
Membru din: Joi Apr 20, 2017 11:29 pm
Oraş: Caransebeș
Status: Să vă fie rușineeee =))
Regat: Roşu
Caracter: Războinic

Vin Dec 22, 2017 12:43 am

T/C
Metin2 PvP Server MT2
Level Event Easy PvM Hard Origins Aeldra Top Rubinum Azyrah Hammer Rop Rop2 International player players online MMORPG servers servere Rodnia Solana
Închis